ZABEZPIECZENIA ANTYKRADZIEŻOWE ZABRZE

Oferujemy profesjonalne i skuteczne zabezpieczenia antykradzieżowe (Zabrze), które znacznie zmniejszają ryzyko kradzieży samochodu. W naszej ofercie znajdują się systemy chroniące auto przed:
• kradzieżą na walizkę;
• kopiowaniem kluczyków;
• kradzieżą za pomocą „GAMEBOY”
• emulatorem OBD
• podmianą sterowników
Powyższe sposoby należą do najpopularniejszych wśród złodziei samochodów. Posiadamy szereg innowacyjnych rozwiązań, które skutecznie ochronią twoje auto przed kradzieżą również na inne, mniej popularne sposoby!

Więcej informacji telefonicznie lub osobiście w naszej siedzibie.

zabezpieczenie antykradzieżowe

Przed czym chroni zabezpieczenie antykradzieżowe Zabrze?

Prawidłowo dobrane i odpowiednio zamontowane zabezpieczenie antykradzieżowe chroni auto przede wszystkim przed najpopularniejszą metodą złodziei, czyli kradzieżą na tzw. walizkę, która polega na przechwytywaniu sygnałów z systemów bezkluczykowych za pomocą specjalnego urządzenia. Karta lub klucz do auta mogą znajdować się w dużej odległości od pojazdu, a mimo to złodziej potrafi wzmocnić sygnał na tyle, że auto zostaje z łatwością otwarte. Nasza firma oferuje skuteczne zabezpieczenia elektroniczne, które całkowicie eliminują ryzyko tego typu kradzieży.

Zabezpieczenie antykradzieżowe samochodu na walizkę – Zabrze

Oferujemy profesjonalne zabezpieczenia antykradzieżowe, które bazują na systemach elektronicznych. Są to m.in.:
• zabezpieczenia aftermarketowe, czyli wszelkie blokady uniemożliwiające uruchomienie silnika osobom nieposiadającym unikalnego kodu;
• alarmy z opcją powiadamiania, które w razie podjęcia próby kradzieży auta błyskawicznie informują o tym fakcie jego właściciela;
• systemy monitoringu GPS, czyli moduły umożliwiające kontrolowanie położenia samochodu, co ułatwia namierzenie złodzieja.

ZABEZPIECZENIA ANTYKRADZIEŻOWE ZABRZE

Montaż zabezpieczeń antykradzieżowych – Zabrze

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i gruntowną wiedzę z zakresu prawidłowego doboru i montażu zabezpieczeń antykradzieżowych. Każdy z naszych klientów może liczyć na profesjonalne doradztwo i indywidualne podejście, oferta jest bowiem każdorazowo dostosowywana do modelu samochodu oraz aktualnych potrzeb i preferencji jego właściciela.
Zabezpieczenie auta przed kradzieżą (Zabrze, Gliwice, Bytom, Chorzów i okolice) instalowane jest bez konieczności ingerowania w instalację elektryczną auta (nie przecinamy jej), a więc gwarancja samochodu wciąż będzie ważna.
Co ważne, w przypadku zmiany auta możliwe jest sprawne przełożenie zabezpieczenia do nowego samochodu!

Metoda – kradzież “na gameboya”

Wygoda systemu bezkluczykowego dostępu ma ogromny minus – ułatwienie dla złodziei samochodów. Nie muszą już włamywać się do twojego domu, aby ukraść pilot przy kluczyku lub zrobić coś tak staromodnego, jak wyważanie drzwi i odpalanie z przewodów. Tym urządzeniem można ukraść 90% samochodów z bezkluczykowym dostępem i odpalaniem, a wszystko wygląda to tak, jakby złodziej był właścicielem pojazdu. To wszystko dzięki najnowocześniejszej technologii, która skanuje zabezpieczenia i kody konkretnego samochodu, przetwarza je i generuje wirtualny kluczyk. Kradzież “na gameboya” powoduje, że dostęp do auta jest zupełnie bezinwazyjny. Dystrybutorzy producenta ujawnili, że do naszego kraju przybyło już ponad 50 urządzeń.

Sam proces skanowania i otworzenia drzwi, czyli kontaktu z samochodem jest bardzo krótki. Złapanie złodzieja na gorącym uczynku jest niemożliwe, ponieważ zachowuje się jak normalny użytkownik i właściciel pojazdu. Urządzenia używane do kradzieży ułatwiają i przyspieszają kradzież “na gameboya” oraz odjazd cudzym samochodem. Często zajmuje zaledwie kilka sekund, aby zrobić swoje. Nie potrzeba w pobliżu oryginalnego kluczyka jak w przypadku na walizkę.

Gadżet jest zamaskowany jako Game Boy Nintendo. Sposobem na zabezpieczenie auta przed kradzieżą może być montaż immobilizera czy systemu odcinającego dopływ paliwa. W takim przypadku kradzieży na „game boya” najlepszym jednak sposobem okaże się elektroniczne zabezpieczenie, które uchroni przed nieautoryzowanym połączeniem.

Zabezpieczenie auta przed kradzieżą Zabrze – kontakt

Wycena oraz zakres niezbędnych do wykonania prac zawsze ustalany jest indywidualnie, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Przedstawimy ci możliwe rozwiązania i pomożemy w doborze tego, które będzie najbardziej optymalne z punktu widzenia twoich potrzeb!

zabezpieczenie antykradzieżowe Zabrze